Administrativní pracovník s angličtinou

Do našeho legislativního týmu hledáme pečlivého kolegu nebo kolegyni na pozici Administrativní pracovník s angličtinou. Legislativní tým Montáží Brož pečuje o veškerou dokumentaci spojenou s vysíláním našich pracovníků na projekty po celém světe.

Náplň práce:

  • správa dokumentace v rámci svěřených projektů
  • příprava dokumentů potřebných pro vyslání zaměstnanců
  • komunikace s našimi zákazníky, zahraničními úřady a sdílení získaných informací napříč společností
  • administrativní práce vedená v souladu s legislativními požadavky jednotlivých zemí vyslání
  • pravidelné zpracování reportů o stavu prací na projektech

Představujeme si, že

  • budete mít angličtinu na dobré komunikativní úrovní
  • máte zkušenosti s administrativní prací
  • umíte si zorganizovat svou práci
  • máte rád/a rozmanitou práci
  • v hektických dnech zvládnete práci s klidnou hlavou

Co vám můžeme nabídnout

  • týmovou práci v přátelském kolektivu
  • moderní zázemí nové administrativní budovy
  • osobní a profesní rozvoj, nové zkušenosti
  • firemní benefity
  • stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • 3 sick days
  • roční odměny
  • teambuildingy a firemní akce
Staňte se součástí našeho týmu, pošlete nám životopis a my se Vám rádi ozveme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: AC VIŠŇOVKA, Na Spravedlnosti 2853, Pardubice 530 02
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Požadované vzdělání: Středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina na dobré komunikativní úrovni
Zadavatel: Zaměstnavatel
icon

Máte otázky? Kontaktujte nás!

Personální oddělení

prace@montazebroz.com

+420 601 384 459

Proč pro nás pracovat?

Kontaktní formulář

Studium
Současný (poslední) zaměstnavatel

Nahrát životopis