IT Specialista

Do našeho IT týmu rádi přivítáme novou posilu, která doplní náš kolektiv. Hledáme parťáka, který má zkušenosti a je zároveň aktivní a samostatnou osobností. Bude se podílet na denní agendě oddělení a spolupracovat na inovativních a rozvojových projektech.

Co vás čeká

  • Zabezpečení chodu serverů, klientských stanic, veškerých IT služeb a jejich monitoring.
  • Správa Office 365 a SharePointu společnosti.
  • Příprava a realizace projektů v IT oblasti.
  • Implementace bezpečnostních prvků do IT infrastruktury.
  • Správa a rozvoj Windows platforem.
  • Poskytování technických konzultací a podpory.
  • Správa síťových prvků.
  • Přehled a evidence SW, licencí apod.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Alespoň 4 roky zkušeností na obdobné pozici.
  • Znalost Office 365 a konfigurace SharePointu.
  • Nutná obecná znalost Power BI, Power Apps, Microsoft Flow.
  • Znalost administrace Windows.
  • Obecná znalost prostředí Microsoft Hyper-V.
  • Znalost sítí (routery, switche).
  • Administraci Active Directory.
  • Instalace a správa síťové infrastruktury, HW, serverů a aplikací.
  • Zpracování dat pro podporu jednotlivých oddělení a uživatelů.
  • Znalost Microsoft Dynamics výhodou.
  • Dobrá znalost anglického jazyka pro komunikaci s kolegy (B1).
  • SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduální.

Nabízíme vám

  • Práci v zavedeném týmu.
  • Dlouhodobou spolupráci.
  • Moderní pracovní prostředí.
  • Firemní telefon.
  • Možnost osobního i profesního růstu.
  • 3 sick days.
  • Roční odměny.
  • Teambuildingy a firemní akce.
icon

Máte otázky? Kontaktujte nás!

Personální oddělení

prace@montazebroz.com

+420 601 384 459

Proč pro nás pracovat?

Kontaktní formulář

Studium
Současný (poslední) zaměstnavatel

Nahrát životopis