Pracovník Back Office

Do našeho personálního oddělení hledáme posilu se zapálením pro mzdovou agendu, tedy pečlivou a samostatnou osobnost, která má zájem o stabilní zaměstnání v našem přátelském kolektivu.

Co Vás čeká

  • vaší hlavní pracovní náplní bude mzdová administrativa spojená s tvorbou dodatků pracovních smluv, dohod o ukončení pracovního poměru, zápočtové listy atd.
  • zpracování cestovních příkazů a jejich vyúčtování
  • komunikace s OSSZ, VZP a dalšími institucemi
  • zajišťování Evropských průkazů zdravotního pojištění pro naše zahraniční kolegy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost mzdové legislativy
  • týmového ducha
  • proaktivní přístup, samostatnost, zodpovědný přístup za svěřenou oblast
  • pečlivost, důslednost, organizační schopnosti, komunikační dovednosti

Co vám můžeme nabídnout

  • pestrou a zajímavou práci
  • osobní a profesní rozvoj, nové zkušenosti
  • firemní benefity
  • stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující české společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
icon

Máte otázky? Kontaktujte nás!

Personální oddělení

prace@montazebroz.com

+420 601 384 459

Proč pro nás pracovat?

Kontaktní formulář

Studium
Současný (poslední) zaměstnavatel

Nahrát životopis