Project Management Office Assistant

Společnost Montáže Brož hledá posily na oddělení projektového managementu a plánování kapacit.

Naši zaměstnanci pravidelně cestují na instalační projekty a vy budete jejich pravou rukou!

Co Vás čeká

  • úzká spolupráce s projektovými managery, pravidelná komunikace při plánování přeprav zaměstnanců
  • koordinace a plánování přepravy zaměstnanců
  • nákup vybrané přepravy a zadání do interního systému
  • zajištění předání informací o přepravě směrem k zaměstnancům i ostatním kolegům
  • správa pojistných smluv zaměstnanců

Jaké vzdělání a znalosti byste měl(a) mít?

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • anglický jazyk – středně pokročilý
  • praktické IT dovednosti ( MS Office)
  • komunikační, a organizační dovednosti
  • samostatnost a odpovědnost ve svěřených agendách

Co Vám můžeme nabídnout

  • stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující české společnost
  • týmovou i samostatnou práci v přátelském kolektivu
  • práce v moderním prostřední nově vybudované administrativní budovy Višňovka v Pardubicích
  • nástup možný ihned
  • 3 sick days
  • roční odměny až do výše jednoho platu
  • firemní telefon i pro soukromé použití a notebook
  • teambuildingy a firemní akce

Více o společnosti Montáže Brož

Společnost Montáže Brož je světovým leaderem v oblasti instalací regálových systémů převážně v nově postavených distribučních centrech v Evropě, Americe a Austrálii. Realizace jsou pro finální zákazníky distribučních center nebo výrobce v automotive, farmaceutickém, potravinářském, módní a spotřebitelském průmyslu. 30 let zkušeností a více než 3000 realizovaných zakázek všech typů regálových systémů z nás dělají mistry v oboru a lídry na světovém trhu.

Navštivte naše webové stránky: montazebroz.com

Sledujte nás také na sociálních sítích: Facebook MontazeBrozCZ

Informace o pozici:

Místo pracoviště: AC VIŠŇOVKA, Na Spravedlnosti 2853, Pardubice 530 02
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Požadované vzdělání: Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání technického směru
Požadované jazyky: Angličtina na úrovni B2
Zadavatel: Zaměstnavatel
icon

Máte otázky? Kontaktujte nás!

Personální oddělení

prace@montazebroz.com

+420 601 384 459

Proč pro nás pracovat?

Kontaktní formulář

Studium
Současný (poslední) zaměstnavatel

Nahrát životopis