Specialista vzdělávání

Baví Vás administrativa spojená s rozvojem a vzděláváním zaměstnanců? Máte rád/a nové výzvy? Pokud ANO, přijdte nám pomoci s našemi školícími aktivitami, nastavením nového e-learningové systému, jeho správou a zastřešením vzdělávacích aktivit pro všechny naše zaměstnance. Hledáme samostatného, komunikativního “parťáka”, který doplní náš super HR tým.

Co Vás čeká

  • spolupráce na implementaci vzdělávacího online systému
  • správa matice vzdělávání
  • sledování platnosti školení, vystavení certifikátů
  • záznam informací do interního systému
  • organizace školení a tvorba školících materiálů
  • pravidelný reporting svěřené oblasti
  • komunikace se zaměstnanci i vedením

Co od Vás očekáváme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti HR či na obdobné pozici velkou výhodou
  • uživatelské znalosti balíčku MS Office
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • pečlivost, samostatnost, organizační schopnosti

Co vám můžeme nabídnout

  • zázemí stabilní společnosti
  • různorodou a kreativní práci
  • osobní a profesní rozvoj
  • firemní akce a benefity
  • 3 dny Sick day
  • občerstvení na pracovišti
  • mobilní telefon k osobním účelům
  • stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující české společnosti
icon

Máte otázky? Kontaktujte nás!

Personální oddělení

prace@montazebroz.com

+420 601 384 459

Proč pro nás pracovat?

Kontaktní formulář

Studium
Současný (poslední) zaměstnavatel

Nahrát životopis