Proč k nám

icon

Dlouhodobá spolupráce

Nabízíme stabilní příjem a práci na hlavní pracovní poměr, včetně výhod a jistot, které z této spolupráce vyplývají. O naše služby v instalaci regálových a zakládacích systémů je na světovém trhu veliký zájem, a díky tomu jsme schopni zajistit dlouhodobou práci vysokému počtu šikovných zaměstnanců. 

icon

Adaptace nového kolegy

Každý nováček projde vstupním školením, praktickým tréninkem v našem školicím centru a pokračuje v prohlubování dovedností přímo na stavbě, kde se o něj postarají zkušení kolegové. Nováčkovi jsou k dispozici školicí materiály na našem Zaměstnaneckém portálu či další školení v online vzdělávacím systému iTutor. 

icon

Mezinárodní zkušenosti

Naši zákazníci z řad automobilového, oděvního a potravinářského průmyslu nám dávají možnost realizovat projekty téměř po celém světe. Naše týmy se současně pohybují po Evropě, Americe, Kanadě, Austrálii a Africe. Znalost cizího jazyka ovšem není podmínkou. Kolegové na stavbě jsou převážně české národnosti. Dále je možné se na pracovišti setkat s rumunskou, slovenskou nebo polskou národností.

icon

Firemní kultura

Montáže Brož jsou společnost, která v současné době zajišťuje práci více než 600 stálým zaměstnancům. A přesto, že patříme mezi velkou společnost, dbáme na komfort každého zaměstnance a zajímáme se o jeho zpětnou vazbu. Vedení společnosti podporuje setkávání pracovních týmů, i jinak než při práci. Pravidelně se pořádají teambuildingové akce, vzdělávací workshopy a školicí kurzy. V rámci sponzoringu podporujeme mladé nadějné jezdce ze světa motorsportu, a ani společenská odpovědnost na úrovni charitativní činnosti nám není cizí. Naše heslo, které se line celou společností napříč všemi kontinenty, zní: „Jsme Brožáci!“ 

MONTÁŽE BROŽ V ČÍSLECH

407+
Zaměstnanci

Celosvětově zaměstnáváme více než 600 montážních pracovníků.

2790+
Projekty

Realizovali jsme více než 3200 projektů po celém světě.

26+
Zemí

Působíme ve více než 35 zemích světa.

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Na bezpečnost našich montérů klademe nejvyšší možný důraz. Společnost Montáže Brož byla úspěšně certifikována v roce 2021 v oblasti ISO 45001:2018. Touto certifikací posilujeme svoji konkurenceschopnost na trhu v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a upevňujeme svoji důvěryhodnosti u třetích stran. Mezi klíčové pilíře při tvorbě pravidel a standardů v oblasti BOZP patří zkušenosti, návštěvy jednotlivých staveb, zpětná vazba od samotných pracovníků ze stavby a selský rozum. Pro zvýšení komfortu a praktičnosti je součástí naší strategie sledování novinek a trendů v oblasti: BOZP, osobních ochranných pracovních prostředků i technolog. 

KARIÉRNÍ RŮST NA ZÁKLADĚ POLOLETNÍHO HODNOCENÍ

Od Pomocného montéra přes Měřícího technika až po Supervisora? U Montáží Brož není problém! Náš propracovaný systém pravidelného hodnocení a vzdělávání monitoruje celoroční výkonnost našich zaměstnanců, ta se následně odráží i na jejich odměňování a kariérním posunu 

Menu