Proč k nám

icon

Hodnocení KPI

Náš interní systém hodnocení je založen na celoroční výkonnosti zaměstnanců. Objektivně a pravidelně vyhodnocujeme každý relevantní ukazatel KPI a společně jako tým pracujeme na dosažení našeho hlavního cíle, kterým je podpora globálního růstu společnosti. Poctivá práce a nasazení u nás nezůstává bez odměny!

icon

Dlouhodobé závazky

Segment montáží postupně roste, což platí zejména v době expanze ecommerce, kdy se nákupy přesunuly na internet a je třeba budovat nové sklady a distribuční centra. Nabízíme stabilní příjem a práci na plný úvazek včetně všech výhod a jistot.

icon

Firemní kultura

Jsme hrdí na přátelskou a profesionální atmosféru na našich pracovištích. Mnozí z našich kolegů pracují ve společnosti již mnoho let a všichni se navzájem dobře známe. Pravidelně pořádáme letní a zimní teambuildingové akce a slavíme profesní i osobní výročí. Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho týmu!

icon

Mezinárodní zkušenosti

Máme pobočky po celém světě a budujeme globální firmu. Denně můžete komunikovat v angličtině s týmy v Evropě, USA a Austrálii. Díky nejmodernějším technologiím a vybavení, které našim zaměstnancům poskytujeme, je snadné zvládnout vaší každodenní agendu.

MONTÁŽE BROŽ V ČÍSLECH

407+
Zaměstnanci

Celosvětově zaměstnáváme více než 600 montážních pracovníků.

2790+
Projekty

Realizovali jsme více než 3200 projektů po celém světě.

26+
Zemí

Působíme ve více než 30 zemích světa.

Menu