Měřící technik

Nabízíme dlouhodobé zaměstnání se stabilním výdělkem na hlavní pracovní poměr. Naše společnost je na trhu již 30 let a působí po celém světě! S námi máte možnost vycestovat do zahraničí, bez starostí. Zajistíme Vám ubytování, dopravu a všechny potřebné doklady pro práci.

Přidejte se k nám! Jsme Montáže Brož!

Náplň práce

  • Měření regálové konstrukce pomocí totální stanice, teodolitu či vodováhy.
  • Denní záznam měření do reportu.
  • Práce s DWG Viewer.
  • Orientace ve výkresové dokumentaci.
  • Montáž ocelových konstrukcí, zakladačů a regálových systémů.

Zaměstnanecké výhody

  • Pravidelná výplata odeslána z našeho účtu vždy k 13. dni v měsíci.
  • Stabilita práce – Zakázková obsazenost na roky dopředu.
  • Doprava v zahraničí včetně cest na projekt hrazena zaměstnavatelem.
  • Hrazené ubytování po menších skupinách v běžném standardu.
  • Možnost kariérního posunu již po zkušební době.
  • Pravidelné revize sazeb.
  • Možnost vzdělávání v podobě kurzů a licencí.
  • Práce v přátelském kolektivu.
  • Cestování po Evropě, USA a Austrálii.
  • Pravidelná turnusová volna a dovolená 20 dní.

Požadavky na zaměstnance

  • Spolehlivost, pracovitost, odpovědnost a samostatnost.
  • Fyzická zdatnost.
  • Manuální zručnost.
  • Ochota jezdit na pravidelné turnusy 5–7 týdnů.
  • Čistý trestní rejstřík.

Výhodou je, pokud máte

  • Zkušenosti s fyzickou prací.
  • Výuční list technického směru.
  • Další dodatečná kvalifikace – svářečský průkaz (E111), osvědčení pro VZV (vysokozdvižné vozíky, školení práce ve výškách apod.)
  • Znalost cizího jazyka.
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič.
icon

Máte otázky? Kontaktujte nás!

Personální oddělení

prace@montazebroz.com

+420 601 384 459

Proč pro nás pracovat?

Kontaktní formulář

Studium
Současný (poslední) zaměstnavatel
Řidičské oprávnění
AnoNe
Sváření
AnoNe
VZV
AnoNe
Zkušenost s montážní prací
AnoNe
Zkušenost s prací v zahraničí
AnoNe

Nahrát životopis